bazarol
شهر تهران
targetبازارول من
پنل کاربری
خروج

تزریقات کاهش چربی

post-image
تاریخ انتشار : 28 Khordaad 1401
تاریخ بروزرسانی : 28 Khordaad 1401 - 11:14
دسته بندی : کلینیک زیبایی

فهرست مطالب

  مشاهده بیشتر

  تزریقات کاهش چربی

  لیپولیز تزریقی چیست؟

   لیپولیز تزریقی، از نظر شیمیایی تعداد سلولهای چربی را در اطراف محل تزریق کاهش می دهد. این ماده شیمیایی به نام اسید دئوکسی کولیک، منجر به از هم گسیختگی سلولهای چربی و مرگ‌میشود. حذف چربی بدون جراحی با پنج روش زیر امکان پذیر است: ١-درمانهای انجماد چربی مانند Coolsculpting

  ٢-درمانهای لیزر حذف چربی Sculpsure

  ٣-درمانهای فرکانس رادیویی Vanquish

  ۴-درمان کاهش چربی اولتراسوند Ultrashape, Liposonix

  ۵-درمان با نور قرمز Ultra Slim

  لیزر لیپولیز

  نتايج امیدوارکننده‌ای برای کاهش چربی، با خطرات و عوارض کمتر نسبت به سایر روشهای کاهش وزن نشان داده شده است. اگر وزن، رژیم غذایی و سبک زندگی سالمی داشته باشید، نتایج ممکن است دائمی باشند. تزریقات حل کننده چربی، یک درمان ایمن و موثر است که سلول‌های چربی، در ناحیه تحت درمان کاهش می‌دهد. این نتایج طولانی مدت ایجاد می شود، و به این معنی است که، می تواند آن تکه های لرزان آزاردهنده را از بین ببریم.

  تورم بعد از کاهش چربی

  تورم قابل توجهی، بلافاصله پس از درمان رخ می دهد، و ۲ الی ۴ روز بعد از عمل ادامه می یابد. یک شاخص مثبت از پیشرفت درمان است. مهم این است که بیماران در این مدت، از مصرف هرگونه دارویی که تورم را کاهش می‌دهد، خودداری کنند.

  کاهش چربی بعد از زایمان

  ۶ گام آسان برای از بین بردن چربی شکم بعد از زایمان

  ١-به نوزاد خود شیر دهید.

  ٢-مکرراً غذا بخورید.

  ٣-ورزش رو شروع کنید.

  ۴-با یک پیاده روی ساده شروع کنید.

  ۵-تنفس عمیق شکمی همراه با انقباض شکمی را امتحان کنید.

  ۶-آبجو بنوشید.

  کاهش چربی پس از کوچک کردن سینه

  لیپوساکشن، یک راه عالی برای از بین بردن چربی ران است. این روش می تواند به کاهش چربی کمک کند، در حالی که پاها را برای نتایج، باریک و جذاب می سازد.لیزر لیپوساکشن ایمن، و بسیار موثر است. می‌تواند تقریباً در هر نقطه از بدن، برای دستیابی به ظاهر مورد نظر بیماران انجام شود. شما ابتدا به چربی های سخت، که اندام شما را احاطه کرده است، مانند: کبد و کلیه‌ها را از دست خواهید داد، و سپس شروع به از دست دادن چربی های نرم مانند: چربی دور کمر و ران خواهید شد. با از دست دادن چربی، از اطراف اندام، شما را لاغرتر و قوی‌تر می‌کند. لیپوساکشن سنتی، یک روش جراحی است که شامل برش های کوچکی است که در آن، لوله‌ای در ناحیه چربی وارد می‌کند. سپس چربی از طریق لوله مکیده می شود، که منجر به کاهش دائمی سلول های چربی می شود.

  کاهش چربی پس از کوچک کردن سینه

  پاسخ ساده در اینجا این است که، هیچ ارتباطی بین جراحی کوچک کردن سینه و افزایش وزن وجود ندارد. کوچک کردن سینه مستقیما بر تناسب کلی زن تاثیر می گذارد، و به نظر می‌رسد که زنان پس از جراحی، وزن اضافه کرده اند. با سینه های بزرگتر، تنه و باسن زن، در واقع کوچکتر به نظر می رسد.

  ٩ روش برای کاهش چربی در بازوها وجود دارد:

  ١-روی کاهش وزن کلی تمرکز کنید.

  ٢-کاهش لکه‌ها تکنیکی است که بر چربی سوزی در قسمت خاصی مانند بازوها، تمرکز دارد.

  ٣-وزنه‌برداری را شروع کنید.

  ۴-مصرف فیبر خود را افزایش دهید.

  ۵-پروتئین را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

  ۶-بیشتر کاردیو انجام دهید.

  ٧-کربوهیدرات های تصفیه شده را کاهش دهید.

  ٨-یک برنامه خواب تنظیم کنید.

  ٩-هیدراته بمانید. Coolsculpting، برای بازوها یک روش غیر تهاجمی کاهش چربی است، که شامل بیهوشی، سوزن یا برش نیست. این بر اساس اصل خنک کردن چربی، زیر پوست است. تا جایی که سلول‌های چربی در فرایند خنک سازی از بین نمی‌روند و جذب بدن می‌شوند.

  آیا کاهش چربی به روش اولتراسوند عملی است؟

  کاویتاسیون آلتراسونیک، رسوبات چربی بدن را کاهش می دهد، که خلاص شدن از شر آنها با ورزش به تنهایی دشوار است. با این حال این روش به تنهایی برای درمان کاهش وزن قابل استفاده نیست. کاویتاسیون التراسونیک برای کاهش سلولیت و چربی بهترین است، که این حالت فرم بدن را بهبود می‌بخشد و دور بدن را کاهش می‌دهد.

  چه مدت ورزش برای چربی سوزی در روز کافی است؟

  به عنوان یک هدف کلی، هر روز حداقل ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی را هدف قرار دهید. اگر می خواهید وزن کم کنید، کاهش وزن را حفظ کنید، یا به هدف تناسب اندام خاصی دست پیدا کنید،ممکن است نیاز به ورزش بیشتری داشته باشید.

  آیا میتوانید چربی ها را حذف کنید؟

  این تزریق ها حاوی اسید مشابه اسید صفراوی هستند، ماده‌ای که به بدن، ما اجازه هضم چربی را می‌دهد. مانند: اسید صفراوی اسید، اسید موجود در این تزریق ها سلول های چربی را حل می کند. از آنجایی که این در زمان سلولهای چربی را می‌کشند یا حل می‌کنند نتایج دائمی است.

  چربی سوزی چند کربوهیدرات

  برخی از افراد مصرف کربوهیدرات روزانه خود را با هدف کاهش وزن، می‌دهند. و به حدود ۵۰ تا ۱۵۰ گرم در روز می رسد. تحقیقات نشان می‌دهد که رژیم‌های کم کربوهیدرات، می‌تواند بخشی از یک استراتژی کاهش وزن موثر باشد.

  چگونه بعد از کاهش وزن از سلولهای چربی خلاص شویم؟

  رژیم غذایی و ورزش، کولتک، لیپوساکشن، امولسیون چربی، حذف چربی با لیزر.

  کاهش چربی برای چانه

  خوشبختانه چندین گزینه برای برداشتن چانه دوتایی، برای برداشتن گردن، و لاغر تر شدن صورت وجود دارد. اولین گزینه غیر جراحی Kybella است، که یک داروی تزریقی به نام اسید دئوکسی کولیک است. Coolsculpting، لیپوساکشن ساب منتال، لیفت پایین صورت و گردن. یک روش تزریقی غیر جراحی است، که برای کاهش چربی اضافی زیر چانه استفاده می‌شود. Kybella، در هر زمان حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد، واز شکل مصنوعی، اسید دئوکسی کولیک استفاده می‌شود.

  کاهش چربی اولتراسوند چگونه کار می کند؟

  کاویتاسیون التراسونیک، با استفاده از فرکانس های رادیویی و امواج التراسونیک فرکانس پایین را تقویت می کند. این امواج حباب هایی را در اطراف رسوبات چربی زیر پوست ایجاد می کند، سپس حباب ها می ترکد و رسوبات چربی را به سیستم بینابینی و لنفاوی، که در آن تخلیه می‌کند می رساند.

  توصیه هایی برای بعد از تزریق چربی

  (3-1)، روز شما باید مقدار زیادی مایعات بنوشید و بعد از درمان به آرامی باید نواحی، تحت درمان را ماساژ دهید.

  (3-7)، روز ماساژ را ادامه دهید، مراقبت منظم پوست را شروع کنید.

  مطالب مرتبط

  افزایش حجم لب بصورت دائم
  افزایش حجم لب بصورت دائم

  افزایش حجم لب یک روش آرایشی پر طرفدار است. این روزها، پرکننده های تزریقی معمول ترین روش افزایش حجم لب است. انواع مختلفی از پرکننده های پوستی وجود دارد که می تواند در لب های شما و اطراف دهان شما تزریق شود.

  2 سال پیش
  ادامه مطلب
  تاریخچه تزریق لب
  تاریخچه تزریق لب

  اولین فیلرهای تزریقی لب در اوایل قرن نوزدهم و از چربی ساخته شد. با این حال، این یک روش زیبایی نبود. در عوض، به منظور بازسازی لب ها به دلیل ناهنجاری های صورت ناشی از سل بود.بزرگ کردن لب یک عمل زیبایی است که می تواند لب های پروتز و حجیم تر به شما بدهد. این روزها پرکننده پوستی تزریقی رایج ترین روش بزرگ کردن لب است. انواع مختلفی از پرکننده های پوستی وجود دارد که میتوان آنها را در لب ها و اطراف دهان تزریق کرد.

  2 سال پیش
  ادامه مطلب
  افزایش حجم لب
  افزایش حجم لب

  افزایش حجم لب یک روش آرایشی پر طرفدار است. این روزها، یک پرکننده پوستی تزریقی معمول ترین روش افزایش حجم لب است. انواع مختلفی از پرکننده های پوستی وجود دارد که می تواند در لب های شما و اطراف دهان شما تزریق شود.

  2 سال پیش
  ادامه مطلب
  جراحی کاشت مو
  جراحی کاشت مو

  جراحی کاشت مو روشی است که برای درمان طاسی سر استفاده می شود. تکنیک‌های مختلفی وجود دارد اما در اصل فولیکول‌های مو را از یک قسمت از بدن به نام اهداکننده به قسمتی از بدن که به عنوان دریافت‌کننده شناخته می‌شود، منتقل میشوند. این تکنیک عمدتاً برای درمان الگوی مردانه استفاده می‌شود.

  2 سال پیش
  ادامه مطلب
  درباره ما

  مجموعه بازارول یک شرکت تبلیغاتی است که توسط یک تیم از متخصصین با تجربه تشکیل شده، ما در تلاش هستیم که با معرفی کسب و کار ها در تمام نقاط ایران یک پایگاه اطلاعاتی کامل ارائه دهیم که در آن صاحبان مشاغل بتوانند، کسب و کار خود را با تبلیغات هوشمند، معرفی کنند و کاربرانی که در جست و جوی یک کالا یا خدمات در هر منطقه ای هستند در کمترین زمان ممکن، آن کالا یا خدمات را پیدا کنند.

  bazarol
  تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بازارول میباشد