طلافروشی

طلافروشی

طلا فروشی یک مغازه های پر زرق وبرق وزیباست که انواع طلا و جواهرات مانند ست ها و نیم ست های که شامل انواع انگشتر، دستبند، گوشواره و النگو که با طلاهای زرد و سفید و یا رزگلد ساخته می شود، طلای که برای ساخت انواع زیو الات و جواهرات استفاده می شود طلای 18 عیار است، طلا عیار های دیگری مانند 24 عیار هم دارند که به ندرت در ساخت طلا استفاده می شوند، شما می توانید از طلافروشی ها سکه های طلا و سکه‌ی پارسیان را برای هدیه یا سرما یه گذاری تهیه کنید.
طلافروشی

کسب و کار های طلافروشی

گالری جواهرات هاتف ساعتچی در بازار
1
گالری جواهرات هاتف ساعتچی در بازار
گالری جواهرات هاتف ساعتچی در محدوده مرکز شهر تهران و محله بازار در واقع شده است شعبه ۱: تهران.الهیه.مرکز خرید مدرن الهیه. همکف .پلاک ۲۸ شعبه ۲:تهران.پانزده خرداد.مرکزطلاوجواهراحسان. پلاک۶ شعبه۳:تهران.پانزده خرداد.مرکزطلاوجواهراحسان. پلاک۳ ساعت‌های کاری شنبه 10:00 - 19:00 یک‌شنبه 10:00 - 19:00 دوشنبه 10:00 - 19:00 سه‌شنبه 10:00 - 19:00 چهارشنبه 10:00 - 19:00 پنج‌شنبه 10:00 - 19:00 جمعه تعطیل
محله بازار
6 روز پیش
طلا قسطی (طلافروشی نشاط) در فیروزآبادی
1
طلا قسطی (طلافروشی نشاط) در فیروزآبادی
طلا قسطی (طلافروشی نشاط) در محدوده جنوب شرقی شهر تهران و محله فیروزآبادی در خ فداییان اسلام واقع شده است با پول کم هم می شه طلا خرید
محله فیروزآبادی
6 روز پیش
گالری طلا و جواهر نفری در مهران
1
گالری طلا و جواهر نفری در مهران
گالری طلا و جواهر نفری در محدوده شرق شهر تهران و محله مهران در واقع شده است
محله مهران
6 روز پیش
گالری طلا و جواهر شب نما در بهارستان
1
گالری طلا و جواهر شب نما در بهارستان
گالری طلا و جواهر مقصودی متعلق به مرحوم حاج حسن مقصودی می باشد ، ایشان حدود ۱۶ سال رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر و نقره و سکه و ساعت تهران بوده اند بعد از ایشان گالری به همان شکل قبلی با مدیریت فرزندان ایشان علی مقصودی و امیر مقصودی اداره می‌شود برند مقصودی متعلق به این گالری به شماره ثبت ۲۶۸۸۱۶ می باشد گالری طلا و جواهر شب نما در محدوده مرکز شهر تهران و محله بهارستان در خ. رودکی جنوبی واقع شده است شعبه مرکزی :خیابان جمهوری اسلامی (بین مخبرالدوله و بهارستان) ، روبروی مسجد توحید ، پلاک ۱۴۲ شعبه دو: خیابان جمهوری اسلامی (بين مخبرالدوله و بهارستان) ، پاساژ مرداس ، طبقه منفی یک ، پلاک ۱۴۶
محله بهارستان
6 روز پیش
طلا فروشی مقصودی در بهارستان
1
طلا فروشی مقصودی در بهارستان
مرمت و تعمیر جواهرات در “جواهر فروشی مقصودی” با تیم ماهر و با تجربه، جواهرات محبوب شما با دقت و حرفه‌ای مرمت و تعمیر می‌شوند. از تکنیک‌های نوین استفاده می‌کنیم تا جواهرات شما به نمایش دربیاید، و با توجه به اختصاص مخصوصی که به هر مرحله از مرمت می‌دهیم، جواهرات شما به زیبایی اولیه خود بازمی‌گردند. بیش از ۵۰ سال تجربه و بیش از ۱۵ نوع خدمات جواهرات دارای بورد تخصصی شهر تهران محله بهارستان خیابان جمهوری،نبش کوچه محمودی پلاک ۱۱۸
محله بهارستان
20 روز پیش
گالری طلا در تهرانپارس
گالری طلا در تهرانپارس
گالری طلا در محدوده شرق شهر تهران و محله تهرانپارس در ب. رسالت واقع شده است
محله تهرانپارس
15 روز پیش
گالری طلا و جواهری در مهران
گالری طلا و جواهری در مهران
گالری طلا و جواهری در محدوده شرق شهر تهران و محله مهران در خ. دکتر شریعتی واقع شده است
محله مهران
15 روز پیش
طلا فروشی حسینیان در حسین آباد
طلا فروشی حسینیان در حسین آباد
طلا فروشی حسینیان در محدوده شمال شرقی شهر تهران و محله حسین آباد در واقع شده است
محله حسین آباد
15 روز پیش
گالری طلا و جواهر نادر در زعفرانیه
گالری طلا و جواهر نادر در زعفرانیه
گالری طلا و جواهر نادر در محدوده شمال شرقی شهر تهران و محله زعفرانیه در خ. اعجازی واقع شده است
محله زعفرانیه
15 روز پیش
طلافروشی جاوید در دهقان
طلافروشی جاوید در دهقان
طلافروشی جاوید در محدوده شرق شهر تهران و محله دهقان در خ. پیروزی واقع شده است
محله دهقان
15 روز پیش
طلا و جواهر گل سنگ در بهارستان
طلا و جواهر گل سنگ در بهارستان
طلا و جواهر گل سنگ در محدوده مرکز شهر تهران و محله بهارستان در خ. مصطفی خمینی واقع شده است
محله بهارستان
15 روز پیش
گالری طلا و نقره گوهرانه در سوهانک
گالری طلا و نقره گوهرانه در سوهانک
گالری طلا و نقره گوهرانه در محدوده شمال شرقی شهر تهران و محله سوهانک در کنار‌گذر ارتش واقع شده است
محله سوهانک
15 روز پیش
کمی بیشتر در مورد طلافروشی

طلا فروشی یکی از مفازه های مورد علاقه خانم هاست، در این مغازه های پر زرق وبرق وزیبا انواع طلا و جواهرات به روز را می فروشند، ماند ست ها و نیم ست های که شامل انواع انگشتر، دستبند، گوشواره و النگو که با طلاهای زرد و سفید و یا رزگلد ساخته می شود، طلای که برای ساخت انواع زیو الات و جواهرات استفاده می شود طلای 18 عیار است، طلا عیار های دیگری مانند 24 عیار هم دارند که به ندرت در ساخت طلا استفاده می شوند، شما می توانید از طلافروشی ها سکه های طلا و سکه‌ی پارسیان را برای هدیه یا سرما یه گذاری تهیه کنید.

قیمت طلا چطور محاسبه می شود؟

هنگام خرید طلا حتما دیده اید که طلا فروشی به سرعتی اعدادی را در ماشین حساب وارد می کند و به سرعت قیمت نهایی را به شما می گوید ، اما این قیمت چگونه محاسبه می شود؟ یک فرمول مشخص برای محاسبه طلا وجود دارد، که شما می توانید با آن براحتی قیمت طلای خود را محاسبه کنید.

۹% مالیات بر ارزش افزوده + ۷% سود طلافروش + (وزن طلا × (اجرت ساخت + قیمت یک گرم طلای ۱۸ عیار))

این فرمول کلی طلاست که می توانید با آن قیمت روز طلای خود را براحتی محاسبه کنید، فقط نیاز به دانستن قیمت لحضه ای طلا و اجرتی که برای یک گرم طلا گرفته می شود دارید.

معروف‌ترین برند های طلا کدامند؟

طلا یک کالای گران قیمت و لوکس است، که در همه ی دنیا طرفدان خودش را دارد، برند های طلا و جواهر سازی زیاد ی در دنیا وجود دارند که که با طراحی های بسیار شیک و ترکیب جواهراتی مانند الماس، زمرد با طلا، انواع زیورالات مانند دستبند، گردنبند های متفاوتی می سازند که ارزش آن خیلی بیشتر از طلا وجواهری است که در آن بکار برده شده است. برند های مانند برند هری وینستون، گوچی، کارتیه، تیفانی، پیاژه، بولگاری، از معروف‌ترین این برند ها است.

ارزش مالی طلا در بازار جهانی

طلا همیشه معیاری برای ثروت بوده در حال حاضر نیز مهمترین استاندارد پولی دنیا است و ذخایر طلا به عنوان پشتوانه اقتصادی و سرمایه ملی کشور، محسوب می شود.در گذشته با ارزش ترین سکه ها جنسی از طلا داشتند، امروزه هم می‌بینیم حتی با وجود ارزهای جدید مثل بیت کوین، هنوز سرمایه داران بزرگ دنیا طلا را برای سرمایه گذاری مناسب می‌دانند.

کاربرد طلا در صنعت

طلا یک رسانای بسیار خوب الکتریکی است به همین دلیل در قطعات الکترونیکی ظریف و پیچیده مثل cpu کامپیوتر ، دستگاه gps و بیشتر وسایل الکترونیکی پیشرفته استفاده میشود . این قطعات باید با دقت بسیار بالا در محیط های کنترل شده و ایزوله ساخته شوند.

قدیمی ترین معدن طلا 

جالب است بدانید قدیمی ترین معادن طلای کشف شده 6000 هزار سال قدمت دارند و مربوط به تمدن سوریان در بین النهرین و خاورمیانه است و همینطور یکی از قدیمی ترین گنج طلای دنیا در شهر وارنای بلغارستان کشف شده که به حدود 6500 سال پیش بر میگردد،

مطالعه بیشتر
سوالات مرتبط
قیمت طلا چطور محاسبه می شود؟
طلای مناسب و ارزان برای هدیه چیست؟
انواع دستبند های طلا چه طرحی هستند؟
درباره ما

مجموعه بازارول یک شرکت تبلیغاتی است که توسط یک تیم از متخصصین با تجربه تشکیل شده، ما در تلاش هستیم که با معرفی کسب و کار ها در تمام نقاط ایران یک پایگاه اطلاعاتی کامل ارائه دهیم که در آن صاحبان مشاغل بتوانند، کسب و کار خود را با تبلیغات هوشمند، معرفی کنند و کاربرانی که در جست و جوی یک کالا یا خدمات در هر منطقه ای هستند در کمترین زمان ممکن، آن کالا یا خدمات را پیدا کنند.

bazarol
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بازارول میباشد